למה לרוץ בקבוצת ריצה של ritza.co.il

למה לרוץ איתנו - תמונת כותרת

כי אנחנו…

רגועים – לא מכוונים למרוצים (למרות שבשלב מסויים, רצים בהם בשביל הכיף). אם מרתון זו מטרה אצלך, מרתון ראשון יקח שנתיים לפחות אם הכורסא זה משטח האימונים שלך כרגע. רצים רבים אצלנו מרוצים ב10 ק"מ ולא רוצים לעלות במרחקים. אנו מתאימים תכנית לאדם.

נחמדים – לא תחרותיים, לא דוחפים (לפעמים, כשחייבים, מדרבנים…) מכוונים לבניית קבוצה שתתמוך ותהיה גורם משמעותי בשמחה לקראת אימון. התוכנית שלנו מבוססת על ההנחה שהמתאמן סומך עלינו מבחינת כושרו הגופני ואנחנו בונים אותו מכל האספקטים של כושר שנדרש מאדם. המוקד הוא ריצה אך מסביבו יש אימון כוח יעודי ומגוון, הליכה, תרגול טכניקה, גמישות ועוד.

מקצוענים – תכנית ייחודית ומוכחת ללימוד אהבת ריצה וריצה. מניעת פציעות והכנה אופטימאלית לריצה. לימוד טכניקת ריצה וליווי פיזיותרפי ע"י מתמחה בפציעות ספורט. מדי תקופה, מתקיימת הרצאת איש מקצוע כגון דיאטנית / תזונאי שמשלים את הידע הנדרש למתאמן.

מחר אני אקום לרוץ - עפרי קרן (קיבוץ נען)

בחייאת, עזבי אותי, זה לא בשבילי הקטע הזה. ריצה זה סבבה, אבל למה להדביק לה קבוצה? מה לי ולזה? קיבוצניקית ביישנית עם כושר סביר ומשמעת עצמית מפוקפקת. ומה בכלל הקטע שלכם שם?! מי צריך אנשים זרים עם טייץ שיתנשפו לו באוזן או יקדחו במוח בשביל לרוץ? זה מעיק. זה דביק. תודה על ההצעה מותק אבל לא. הכי טוב לבד.

שעון מעורר. מכבה. נו, מחר אני אקום לרוץ. מחר הגיע. מכבה. קר מידי לא קמה. יא מעפנה. מה נסגר איתי. מקפלת את הזנב בין הרגליים. יאללה, אימון ניסיון, אבל אחד, רק לראות מה הסיפור שלכם שם.

אאוץ' כאב חד. אהבה מאימון ראשון. איפה לעזאזל לטמון עכשיו את ערמת הציניות והסקפטיות.

עברו כמעט שלוש שנים מאז. והרבה קילומטראז'. הריצה הפכה להיות המָטעֶן הנייד שלי. זה שמעיף למעלה. והקבוצה הזו התברגה לתוך החיים, תומכת בהם בנחישות כמו המדרס שיושב טוב מתחת לכף הרגל.

אז מה הסיפור שם? כמו רוב הדברים בחיים, מתפרק לשלושה גורמים:

  1. הרכב אנושי נדיר. של אוהבי שטח ואדם והומור ולרוץ.
  2. ניהול מקצועי מתוקתק, יצירתי, עוטף, מפתיע. כזה שקופץ איתך לתעלות בזמן אזעקה, מטמין לך מים בדרך בריצות ארוכות, מייצר לך מסלולים אקזוטיים, זורק אותך לברכה בקיץ ללמוד ריצה במים עמוקים, ואם צריך, פוגש אותך בלילה לבדוק את המיחוש ברגל (פיזיוטרפיסט אלוף).
  3. התוצאה. מה שנהיה ממך. החוזק בראש. הכושר בגוף. הזינוק הסיפוק האתגר. השעון שיצלצל גם מחר. ההתמכרות הכי טובה שיש.
דילוג לתוכן